Úvod   Číslo 1   Číslo 2   Číslo 3   Číslo 4   Číslo 5   Číslo 6   Číslo 7   Číslo 8   Číslo 9  

F A F L   N E W S

Ročník 1, číslo 3 23.června 1995

Baťa neví co je párek!
V
úterý 20.6.1995 rozhodl se Baťa povečeřet.U pana Kartáka si objednal párek.Poté co mu byl donesen se strašně divil, že dostal dvě nožičky.Tvrdil, že když si dá párek, chce jenom jednu a ne dvě a přes vysvětlování spolupijících, že párek jsou odjakživa dvě nožičky, cítil se celý večer ukřivděn.Při placení na protest odmítl zaplatit chleba.

Fotbalové jaro skončilo.
M
inulý víkend byly dohrány krajské a okresní soutěže v kopané.Veselské teamy si v nich vedly poměrně úspěšně.Žáci zvítězili v okresním přeboru a postupují.Stejně dopadlo i B mužstvo mužů ve III.třídě. Dorostenci skončili v IA třídě dorostu na 3. místě a muži A ve stejné soutěži mužů čtvrtí.

Stávka ČD.
V
úterý 20.6.95 byla hlavním tématem rozhovorů u téměř všech stolů chystaná stávka železničářů.Mnohdy velice ostré debaty dokazovaly, že dráhám rozumí v podstatě každý a že pan ministr Stráský dělá velkou chybu, protože nového ředitele ČD nehledá v naší hospodě.

D ěkuji tímto Brabčákovi za knihu. J.Karták

Zvyšují se ceny.
Č
tvrtek 29.6.95 bude pro mnohé špatným dnem.Od tohoto dne totiž vstupují v platnost nové ceny několika druhů nápojů v naší hospodě.Každý to pozná především u piva, kde se zvyšuje cena na 7,- Kč. Je to přes několikeré zdražení piva od dodavatele první zvýšení ceny po dlouhé době a tak bude, doufáme,přijato s pochopením.

Tequila.
D
éčko se postavil k úkolu zakořenit v naší hospodě tequilu čelem. Hned při první možné chvíli se pustil s odhodláním do konzumace. Chlup však svým přístupem k Jacku Danielsovi zatím zklamal.

Co je s Krasinem ?
M
nozí si jistě všimli, že Krasin už není tak častým hostem jako dřív.Vzniká podezření, že s ním není všechno v pořádku. Dle všech indicií se má situace tak, že se dostavuje jen na akce, kde je něco zadarmo. (námět článku J.V.)

D ěkuji tímto Toxíkovi, který se přiznal, že jsem mu zapomněl napsat pivo. S. Kaisler

Úvod   Číslo 1   Číslo 2   Číslo 3   Číslo 4   Číslo 5   Číslo 6   Číslo 7   Číslo 8   Číslo 9  

Aktualizace: 13.7.2000; 19:07:58