Úvod   Číslo 1   Číslo 2   Číslo 3   Číslo 4   Číslo 5   Číslo 6   Číslo 7   Číslo 8   Číslo 9  

F A F L   N E W S

Ročník 1, číslo 1 16.června 1995

Fotbalisté oslavovali.
V
sobotu 10.6.1995 se v naší hospodě uskutečnila oslava narozenin několika členů veselského footballového teamu.Všichni opilí se chovali slušně i ve stavu naprosté podroušenosti a tak nedošlo k žádným větším problémům.

Navštívil nás SATAN.
V
e stejný den se v naší hospodě po delší době objevil Honza Satan Balog.Jako obvykle se pokoušel o improvizovaná striptérská vystoupení, ale jejich úroveň nepřekročila ta minulá.

Venca zlámal deštník.
V
úterý 6.6.1995 se po návratu hasičů z výborové schůze udála tato situace. Pan Klouda při skládání deštníku pocákal Vencu Rohlíka pár kapkami vody. Jelikož však Venca neměl asi příliš dobrou náladu, dopálilo ho to tak, že deštník panu Kloudovi zlámal.Po celý zbytek večera si oba dva nadávali poměrně slušnými výrazy.

Nedělní sportování upadá.
P
ravidelná nedělní fotbalová odpoledne v hale se pro nezájem už v podstatě nekonají. Účast se prakticky rovná nule.Minulou neděli se sešli alespoň čtyři lidé, kteří si zahráli nohejbal. Takovýto přístup ke sportu netěší,zvláště pak proto, že první nedělní zavíračka ve 12.30 ke sportování přímo vyzívá.

Horníci se bouří.
Z
Příbrami se vrátil ve čtvrtek 15.6.1995 Boby Tilmanů. Jeho zevnějšek překvapil.Výslechem bylo zjištěno,že dostal nakládačku od tamních horníků.

Tenisový zápas roku.
S
tředa 14.6.1995 byla dnem kdy se v tenisovém zápase roku střetla dvojice Karták Jiří a Pípal Pavel s párem Kuna,Zelenka.Po velmi dramatickém průběhu, kdy pozdější vítězové odvraceli několik mečbolů soupeře skončil zápas po 2 hodinách a 18 minutách vítězstvím týmu Karták,Pípal 2:1(4:6,7:6,6:3).

Co právě čtete?
D
o rukou se Vám právě dostalo první číslo nepravidelníku FAFL NEWS. Cílem tohoto plátku je seznamovat všechny s děním v naší hospodě i s tím,co je s ní nějakým způsobem spojeno. Redakce plátku je tvořena pouze mnou a toto první číslo jsem splodil také sám.Iniciativě se však meze nekladou a tak náměty,nápady či případně celé články můžete předávat mně.
   Vrchní pisálek Stanislav Kaisler alias Mařík II.


Úvod   Číslo 1   Číslo 2   Číslo 3   Číslo 4   Číslo 5   Číslo 6   Číslo 7   Číslo 8   Číslo 9  

Aktualizace: 13.7.2000; 19:08:17