Úvod   Číslo 1   Číslo 2   Číslo 3   Číslo 4   Číslo 5   Číslo 6   Číslo 7   Číslo 8   Číslo 9  

F A F L   N E W S

Ročník 1, číslo 2 20.června 1995

Luďa kaskadér
V
neděli 11.6.1995 udála se zajímavá příhoda.Po oslavách na lodi a dopoledním doplňování hladiny alkoholu dostavil se Luděk Turanů do hospody na kole. Do dveří se ještě trefil, ovšem když se snažil z kola sestoupit, zapomněl dát nohu na zem a první kontakt místo s podlahou měl se stolem stojícím hned za dveřmi.Podařilo se mu dokonale rozlít úplně všechno co na něm stálo. Škody nebyly velké a Luďa se po celý zbytek večera výborně bavil.

Bob vyslýchán
I
ncident, který měl Bob Tilmanů v Příbrami měl svou dohru.Protože oni pánové, kteří měli na svědomí jeho inzultaci, toho zdá se mají na svědomí vice, navštívili Boba pracovníci příbramské kriminálky.Po krátkém výslechu opět odjeli a Bobovy obavy, že půjde o jeho zatčení z úplně jiných důvodů se tak naštěstí nenaplnily.

NON-STOP ´95
V
sobotu 17.6.95 odstartoval v Suchdole n.L. další ročník vodáckého maratonu NON-STOP sjezd Lužnice.V neděli se v cíli u Týna n.V. posádka Plch-Macík, startující v kategorii C2, objevila na druhém místě v čase 16 hod. 17 min. a ztrátou téměř jedné hodiny na vítěze. V kategorii C2-mix zvítězili veseláci Míra Pech a Lenka Šteffanová v čase 17 hod. 18 min.Ředitelem závodu byl Standa Kaisler, řízení aut a doprovod zajišťovali Libor Pech, Karel Fukal a Tomáš Drs.

Miloš stále zlobí
P
řestože se neustálým zvyšováním vrátek na dvůr snažím zabránit Milošovi aby lezl do hospody, výsledky jsou mizivé. Pokaždé, když vrátka zvýším, stačí Milošovi jeden,dva dny tréninku a přehoupne se přes ně jako Bubka.

Brabčák nechce
N
ěkteří lidé se obávají toho , že budou popotahování na stránce našeho plátku. Patří mezi ně i Brabčák, který se všemožně dušuje, že se bude chovat tak, aby nezavdal příčinu k popsání svých činů v našich novinách.Prosím proto všechny, kteří ho znají, aby ho měli pod kontrolou a při sebemenší možnosti vláčet ho po stránkách tohoto listu mi tuto skutečnost oznámili.

Nová kořalka
N
a přání Chlupa a Déčka bude do naší hospody dodáván zde dosud neznámý druh alkoholu.Jedná se o whiskey Jack Daniels a Tequilu. Nyní záleží jen na nich zda se tento chlast bude prodávat dostatečně na to, aby zde mohl zakotvit natrvalo.

Toxík opět potvrdil
T
o, že se titulem král oslů pyšní právem, potvrdil opět Toxík.Poté co v herně prohrál v automatu všechnu svou hotovost v měně české,rozhodl se směnit nějaké šilinky. Jeho původní nabídka zněla 500 Ats za 1200 Kč.Braman Radek Pražák kontroval protinávrhem 500 za 1000.Toxík s tím souhlasil,ale jako další podmínku měl, že mu Radek zmačká účet.Radek souhlasil, a tak byla směna dokonána.Toxík si odnesl české peníze a vůbec si neuvědomil, že účet, který byl přihozen na misku vah, již dávno předtím zaplatil. (námět článku dodal CHLUP)

Roura bude slavit
M
nozí z nás si jistě všimli, že Roura se již delší dobu nevyskytuje v restauračních zařízeních našeho města a okolí.Důvodem této absence a abstinence je psychická a fyzická příprava na oslavu vlastních narozenin, která se koná v pátek 23.6.95.

Úvod   Číslo 1   Číslo 2   Číslo 3   Číslo 4   Číslo 5   Číslo 6   Číslo 7   Číslo 8   Číslo 9  

Aktualizace: 13.7.2000; 19:08:07